Najlepsza karbownica do włosów – czym kierować się przy zakupie?

Karbownica jest urządzeniem, które świetnie sprawdza się dla kobiet, które nie chcą bujnych loków, a lekkie fale. Dzisiaj dowiecie się wszystkiego o karbownikach i poznacie 3 najlepsze karbownicy, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie.

źródło: fitnessandhealthindia.com

Lokówki i karbownice mają bardzo podobne działanie, pozwalają na stworzenie eleganckiej fryzury w szybki sposób. Karbownica pozwala nam na stworzenie z prostych pasm fale, które zachwyca każdego. Kupując karbownice, powinniśmy skupić się na jakości sprzętu, a nie na dodatkowym wyposażeniu, które najczęściej nie jest nam potrzebne.

Tak jak w przypadku prostownicy rodzaj płytki ma spore znaczenie i to właśnie tym parametrem powinniśmy się kierować podczas zakupu tego sprzętu. Najbardziej popularną płytką jest ceramiczna, która jest wytrzymała oraz równomiernie się nagrzewa. Nie ma ona bardzo niszczącego działania na nasze włosy.

3 najlepsze karbownicy 2017

Prostownica BABYLISS MS21E Multi-Styler – powłoka ceramiczna, brak jonizacji, nagrzewa się do 170 stopni. Możemy dokupić do niej wymienne końcówki.

Cena około 120 zł

VALERA KARBOWNICA DO WŁOSÓW VOLUMISSIMA – powłoka ceramiczna, nagrzewa się do 230 stopni, dodatkowo wyposażona jest w technologie szybkiego nagrzewania.

Cena około 250 zł

źródło: savemoney.es

BAB2512EPCE karbownica 60 mm BaByliss Pro – płytka wykonana jest w technologi EP Technology 5.0, nagrzewa się do 200 stopni.

Cena około 204 zł

Comments are closed.